اخبار
جمعه ٠٤ خرداد ١٣٩٧
 


کانون دانشجوئي اقامه نماز برگزار کرد
شوراي عمومي کانون دانشجوئي اقامه نماز
کانون دانشجوئي اقامه نماز دانشگاه پيام نور مشهد در روز يکشنبه 22 اسفنماه 95 اقدام به برگزاري شوراي عمومي اين کانون نمود.


کانون دانشجوئي اقامه نماز دانشگاه پيام نور مشهد در روز يکشنبه 22 اسفنماه 95 اقدام به برگزاري شوراي عمومي اين کانون نمود.

در اين جلسه که در مسجد(نمازخانه) دانشگاه برگزار گرديد، عموم دانشجويان نيز حضور داشتند.

ابتدا حجة الاسلام موسوي زاده جزائري به بيان فضائل معنوي و روحي کار تشکيلاتي، به خصوص درخدمت به مسجد و تاثير آن در زندگي انسان و حتّي بخشش گناهان گذشته انسان پرداختند. در آموزش دانشجويان خادم الصلوة کانون، ايشان به اهميت احترام و حسن خلق در حين خدمت به نماز و نمازگزاران پرداختند.

 

سپس استاد مهدي شيخ به بيان خلاصه اي از اصول کار تيمي، تفاوت آن با کارگروهي و بيان آفت هاي احتمالي پيش روي اين حرکت پرداخته و راهکارهاي کاربردي به اعضاء اين کانون ارائه نمودند.

 

درادامه دبير کانون دانشجوئي اقامه نماز، چارت تشکيلاتي کانون و واحدهاي مختلف آن (من جمله واحد تحقيقات،آموزش، گرافيک، سمعي بصري و...) را تشريح کرد.

 

در اين جلسه دوره آموزشي اي به نام "سِرُّالصلوة" نيز به عموم دانشجويان معرفي گرديد؛ که با شرکت در اين دوره، که برگرفته از نوشته هاي امام خميني(ره) خواهد بود، با مفاهيم ناب و جديدي درباره ي رازها و رمزهاي نماز عارفان آشنا خواهند گرديد.(اين دوره رايگان خواهد بود و به شرکت کنندگان گواهي رسمي ارائه خواهند نمود. شروع دوره از ابتداي سال آينده)

 

همچنين نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري با تقديم هدايائي،از خادمين الصلوة فعال اين کانون دانشجوئي در يک سال گذشته، تجليل نمود.

 

 

در پايان نيز قرعه کشي مسابقه اي که از نمايشگاه عکس "نماز" توسط اين کانون برپا شده بود، انجام و جوائز برندگان تقديم ايشان شد.

پايان خبر./

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج