اخبار
چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧
 


ضیافت اندیشه - تابستان 1397
دوره ضیافت اندیشه ویژه اساتید ، کارکنان و دانشجویان در تابستان 1397 برگزار می گردد.

قابل توجه کلیه دانشجویان

اطلاعیه ضیافت اندیشه تابستان

1397

این طرح شامل دو دوره آموزشی میباشد:
دوره مجازی: دانشجو با مراجعه به سایت pnurazavi.nahad.ir با توجه به دروسی که در گرایشهای مربوطه انتخاب واحد نموده،
- دوره حضوری : پس از گذراندن دوره غیر حضوری دانشجویان میتوانند در کلاسهای حضوری شرکت نمایند.

دوره حضوری: به مدت 16جلسه طی 8 روز برای دو واحد ، شامل شرکت در کلاس درس و برنامه های فرهنگی می باشد که به صورت صبح و بعد از ظهر در شهریور ماه97 برگزار می گردد.

- در صورت نیاز و صلاحدید، کلیه طرح به صورت مجازی برگزار، و امتحان پایانی به صورت کتبی خواهد بود.

دروس طرح ضیافت اندیشه با تعداد واحدهای درسی ارائه شده ی تابستانی محاسبه می شود و شخص در صورت انتخاب طرح به همان میزان از تعداد سقف اخذ مجاز واحد تابستان وی کاسته می شود (چنانچه دانشجو در تابستان 4واحد طرح ضیافت ثبت نام داشته باشد میتواند تنها 4 واحد دیگر(غیراز دروس معارف) در ترم تابستان انتخاب واحد نماید.)

- دروس ارائه شده در طرح ضیافت اندیشه نیازی به ثبت در سامانه گلستان ندارد و اگر چنانچه دانشجو بخواهد 4 واحد درس معارف در طرح ضیافت بگذراند و در ترم تابستان نیز شرکت نماید، در سامانه گلستان تنها 4واحد(غیر از دروس معارف) خود را ثبت می کند و نمره دروس معارف پس از گذراندن دوره مجازی و حضوری توسط کاربر ارشد برای وی ثبت خواهد شد.

سقف انتخاب واحد :
هر دانشجوی حداکثر مجاز به انتخاب 2 درس (4واحد) می باشد.
پرداخت هزینه: هزینه هایی در هنگام ثبت نام می پردازید مربوط به برگزاری طرح ضیافت می باشد و شما هنگام ثبت نمرات توسط مسئول مربوطه در دانشگاه می بایست شهریه ثابت و متغیر را نیز پرداخت نمایید.
لازم به ذکر هست پس از گذراندن دوره غیر حضوری دانشجویان میتوانند در دوره حضوری شرکت نمایند .ثبت نام در بخش غیر حضوری از ۲۰ تیرماه شروع شده و تا پایان مرداد ۹۷ دانشجویان میتوانند نسبت به دریافت مدرک غیر حضوری در سایت pnurazavi.nahad. ir اقدام نمایند.

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان خراسان رضوی

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج